Gazdaság
Öko
Mozaik

Nemzetek Ligája - Új győztest avatnak Hollandiában
Szerdától vasárnapig Hollandiában rendezik a labdarúgó Nemzetek Ligája történetének harmadik négyes döntőjét, amelyen új győztes avatnak.

Varga Barnabás: hat pontot szeretnénk szerezni
Az OTP Bank Ligában gólkirály Varga Barnabás szerint a magyar labdarúgó-válogatott célja, hogy hat pontot szerezzen a Montenegró és Litvánia elleni Európa-bajnoki selejtező-mérkőzéseken.

Magyar labdarúgó-válogatott - Lang és Csoboth nehéz mérkőzésre számít
Kemény csatára számít Montenegróban Lang Ádám, de úgy véli, ha végig fókuszban marad a magyar labdarúgó-válogatott, elhozhatja a három pontot a szombati Európa-bajnoki selejtezőről.

Magyar-litván - Több újonc is szerepel a litvánok keretében
Több újoncot is behívott a magyarok elleni labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőre készülő litván válogatottba Edgaras Jankauskas szövetségi kapitány.

Orosz Pál: az újabb címvédés és a BL-főtábla a cél az FTC-nél
A bajnok Ferencváros labdarúgócsapatánál az a cél, hogy a következő szezonban az együttes megszerezze sorozatban hatodik bajnoki címét, amire még nem volt példa a klub történetében, emellett bejusson a Bajnokok Ligája csoportkörébe.

Ferencvárosi bajnokavató
Labdarúgó NB I - Ferencvárosi bajnokavató

Holman Dávid várhatóan távozik a Slovantól
Holman Dávid, a Slovan Bratislava ötszörös magyar válogatott labdarúgója várhatóan a nyáron távozik klubjától.

Akilov győzött és éremért bokszolhat szerdán
A 75 kilogrammban szereplő Akilov Pylyp remek teljesítménnyel megnyerte keddi nyolcaddöntőjét, így szerdán éremért léphet ringbe a taskenti férfi ökölvívó-világbajnokságon.

Labdarúgó NB I - Bajnok a Ferencváros
A Ferencváros megnyerte sorozatban az ötödik, összességében pedig a 34. bajnoki címét, mivel legfőbb üldözője, a második Kecskemét 1-0-ra kikapott a bennmaradásért küzdő Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

A 17 éves Lisztes Krisztián góljával nyert a Ferencváros
A címvédő és listavezető Ferencváros a 17 éves Lisztes Krisztián góljával nyert a sereghajtó Vasas otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának szombati játéknapján.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34