Mozaik

Megszületett Hosszú Katinka gyermeke
Megszületett Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszó gyermeke.

A Ferencváros nyolcgólos meccsen nyert Fehérváron
A vendég Ferencváros fordulatos mérkőzésen 5-3-ra győzött a Fehérvár FC otthonában vasárnap, a labdarúgó OTP Bank Liga 2. fordulójában.

Kövér László: a foci mindenkié!
Az Országgyűlés elnöke szerint a foci mindenkié.

Verstappen nyerte a sprintfutamot
Max Verstappen, a Red Bull címvédő és kétszeres világbajnok pilótája nyerte a Forma-1-es Belga Nagydíj szombaton rendezett sprintfutamát.

Verstappen indulhat az élről a délutáni sprintfutamon
A címvédő és kétszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland pilótája nyerte az idei szezonban bevezetett szombati sprintkvalifikációt a Forma-1-es Belga Nagydíjon, így a délutáni rövid távú futamon ő rajtolhat majd az élről.

Világbajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott aranyérmet nyert a fukuokai világbajnokságon, amelynek szombati döntőjében ötméteresek után 14-13-ra nyert a görög csapat ellen.

Az FTC megismételte tavalyi sikerét a Shamrock Rovers ellen
A Ferencváros hazai pályán ugyanúgy 4-0-ra múlta felül a Shamrock Rovers labdarúgócsapatát a Konferencia-liga selejtező második fordulójának első, csütörtöki mérkőzésén, mint egy évvel ezelőtt.

A Herendi újra elkészíti a győztes Verstappen trófeáját
A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. újra elkészíti a vasárnapi 38. Forma-1-es Magyar Nagydíjon győztes Max Verstappen összetört trófeáját.

Magyar Nagydíj - Verstappen győzött
A címvédő és kétszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte vasárnap a 38. Forma-1-es Magyar Nagydíjat a Hungaroringen, egymás utáni hetedik sikerével tovább növelte az előnyét az összetett pontverseny élén, csapatával pedig rekordot döntött.