Gazdaság
Öko
Mozaik

A spanyol futballválogatott ötödik trófeáját gyűjtötte be
A spanyol labdarúgó-válogatott történetének ötödik trófeáját szerezte meg a 2010-es világbajnoki és három Európa-bajnoki (1964, 2008, 2012) győzelem után azzal, hogy megnyerte a Nemzetek Ligája vasárnapi döntőjét Horvátország vb-bronzérmes nemzeti együttese ellen.

Nemzetek Ligája - Rodri lett a döntő legjobbja
Rodrit, a spanyol válogatott középpályását választották a labdarúgó Nemzetek Ligája vasárnapi esti döntőjének legjobbjává.

Magyar-litván - Elveszítették csapatkapitányukat a vendégek
Fedor Cernych, a litván labdarúgó-válogatott csapatkapitánya nem játszhat kedden a magyarok elleni Európa-bajnoki selejtezőn.

Montenegrói-magyar - Gól nélküli döntetlen Podgoricában
A magyar labdarúgó-válogatott szombaton 0-0-s döntetlent játszott Montenegró vendégeként Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen.

Világbajnok az U20-as magyar férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott aranyérmet szerzett az U20-as világbajnokságon, a romániai Otopeniben.

Izraeli válogatott középpályást szerződtetett a Ferencváros
A bajnoki címvédő Ferencváros szerződtette a Maccabi Haifától a 15-szörös izraeli válogatott, háromszoros izraeli bajnok és egyszeres Izraeli Kupa-győztes Mohammed Abu Fanit.

Montenegrói-magyar - Nincs meglepetés Rossi kezdőcsapatában
Marco Rossi szövetségi kapitány egyetlen helyen változtatott a márciusban, Bulgária ellen 3-0-s győzelemmel rajtoló magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatán: Montenegró vendégeként a sérült Vécsei Bálint helyett Callum Styles kap lehetőséget az Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen.

Kizárták az ukrajnai háborút támogató orosz kardvívót
Nem indulhat a pénteken kezdődő bulgáriai vívó Európa-bajnokságon az orosz Valerija Kobzeva, miután közösségi oldalán lájkolta az Oroszország ukrajnai háborúját támogató bejegyzéseket.

Nemzetek Ligája - Hosszabbítás után döntőben a horvátok
Elsőként a legutóbbi világbajnokságon bronzérmes horvát válogatott jutott a labdarúgó Nemzetek Ligája fináléjába, miután szerdán a négyes döntő első elődöntőjében hosszabbítás után 4-2-re legyőzte a házigazda holland csapatot.

Elhunyt a tízszeres magyar bajnok motokrosszos Szvoboda Bence
A cseh bajnokság vasárnapi futamán elszenvedett fejsérülései következtében szerdán elhunyt Szvoboda Bence tízszeres magyar és kétszeres cseh bajnok motokrossz-versenyző.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34